Vårt team

Är du nyfiken på hur vi med machine vision, kan lyfta dina tillverkningsprocesser och automationsgrad? Oavsett om du precis påbörjat din automatiseringsresa eller vill förbättra din produktion med hjälp av machine vision finns vi för att hjälpa dig.

Kontakta oss direkt eller boka ett möte via knappen nedan.

Magnus Lundberg

Magnus Lundberg

VD & Grundare

073-515 37 00
✉︎ magnus.lundberg@mabema.se

Nina Hammerin

Nina Hammerin

CTO & Produktchef

070-210 11 52
✉︎ nina.hammerin@mabema.se

Anders Wiklund

Anders Wiklund

Affärsområdeschef | Vision Inspection

073-515 37 13
✉︎ anders.wiklund@mabema.se

Nicole Ulman

Nicole Ulman

Marknadsföring

070-968 85 18
✉︎ nicole@mabema.se

Christian Ulman

Christian Ulman

COO

073-515 37 65
✉︎ christian@mabema.se

Joakim Schackenborg

Joakim Schackenborg

Affärsområdeschef | Ammo

073-515 37 45
✉︎ joakim.schackenborg@mabema.se

Marianne Eriksson

Marianne Eriksson

Administration

073-515 37 09
✉︎ marianne.eriksson@mabema.se

AnnaMaria Öjert

AnnaMaria Öjert

CFO

070-256 55 98
✉︎ annamaria@mabema.se

Peter Andersson

Peter Andersson

Affärsområdeschef | Robot Vision

073-515 37 11
✉︎ peter.andersson@mabema.se

Greger Lönning

Greger Lönning

Inköp & Logistik

073-515 37 99
✉︎ greger@mabema.se

Mabema AB

Jägarvallsvägen 4C
584 22 Linköping

Org.nr. 556618-4510 | BG. 5409-9601

013-15 37 00
info@mabema.se

Vill du ta nästa steg i karriären?

Tycker du att det låter spännande att arbeta med framtidens teknologi och få möjlighet att bidra till industrins omställning? Vi letar ständigt efter nya stjärnor till vårt team.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.