Mabema AB

MABEMA AB | Teknikringen 4C | 583 30 Linköping | 013-15 37 00 | info@mabema.se | Org.nr. 556618-4510 | BG. 5409-9601

Support

Serviceanmälan: +46 (0) 735 15 37 59
E-post: support@mabema.se

Magnus Lundberg

VD | Försäljning, Nuclear & RobotVision

T: 073-515 37 00
magnus.lundberg@mabema.se

Anders Wiklund

Försäljningsingenjör | Försäljning, Vision

T: 0735-15 37 13
anders.wiklund@mabema.se

Peter Andersson

Försäljningsingenjör | Försäljning, RobotVision

T: 0735-15 37 11
peter.andersson@mabema.se

Marianne Eriksson

Ekonomi & Administration

T: 0735-15 37 09
marianne.eriksson@mabema.se

Greger Lönning

Projektansvarig & Inköp

T: 0735-15 37 99
greger@mabema.se

Christian Ulman

Projektledare

T: 0735-15 37 65
christian@mabema.se

Pontus Lindberg

Projektledare, drift och support - Wood & Nuclear

T: 0735-15 37 12
pontus@mabema.se

Lennart Korsfeldt

Applikationstekniker

T: 0735-15 37 01
lennart.korsfeldt@mabema.se

Mikael Lindberg

Utvecklingsingenjör, el och mekanik

T: 070-684 70 20
mikael.lindberg@mabema.se

Jonas Ottosson

Mekanikkonstruktör

T: 0735-15 37 55
jonas@mabema.se

Robin Aldorson

Automationstekniker

T: 0735-15 37 20
robin@mabema.se

Daniel Folker

Mjukvaruutvecklare

T: 0735-15 37 10
daniel.folker@mabema.se

Mikael Södergren

Mjukvaruutvecklare

T: 0735-15 37 04
mikael.sodergren@mabema.se

Björn Wernersson

Mjukvaruutvecklare

T: 0735-15 37 05
bjorn.wernersson@mabema.se

Erik Moum

Applikationsingenjör / Projektledare

T: 0706-73 12 57
moum@mabema.se

Magnus Wedberg

Applikationsingenjör

T: 073-515 37 23
magnus.wedberg@mabema.se

Stefan Bäck

Applikationsingenjör

T: 070-555 89 03
stefan@mabema.se

Per Öberg

Applikationsingenjör

T: 073-515 37 08
per@mabema.se

Ronny Halvarsson

Automationsingenjör

T: 073-515 37 70
ronny@mabema.se

Support & service

Serviceanmälan: +46 (0) 735 15 37 59
E-post: support@mabema.se

Vill du teckna ett supportavtal. Klicka här.

Om mabema

Baserat på visionteknik levererar vi kompletta system som löser uppgifter såsom robotguidning, bin picking och inspektion. Vi kan även leverera nyckelfärdiga maskiner och automation med hjälp av ett brett och väl fungerande nätverk av samarbetspartners.

Utöver detta åtar vi oss gärna uppdrag såsom förstudier, service, underhåll, konsultuppdrag och utbildningar samt levererar komponenter och reservdelar. Kontakta oss.